Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego

17 listopad 2016
Autor: 
Pixabay

3 grudnia w sobotę Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zielonej Górze zaprasza na Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego.

Zawody odbędą się na Sali sportowej MOSiR przy ul. Urszuli. W zawodach startują reprezentanci szkół podstawowych, gimnazjalnych i licealnych, klubów sportowych lub niezrzeszeni.

Startować może dowolna liczba uczniów, zawodników – dziewcząt i chłopców.

Rywalizacja odbywać się będzie w pięciu kategoriach wiekowych: SKRZAT: rocznik 2008 i młodsi, ŻAK: 2007-2006, MŁODZIK: 2005-2004, GIMNAZJUM: 2001-2003, LICEUM: 1998-2000, OPEN

Początek zawodów o godz. 9.00. Rozpoczęcie turnieju open o godz.12.30

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.