Drezdeniecka Dycha

27 kwiecień 2017
Autor: 

Przed nami 3 edycja biegu o nazwie Drezdeniecka Dycha. W tym roku na uczestników imprezy czeka nowa trasa biegu oraz nowy cel. W nadchodzącej edycji pomoc popłynie do Gabrysi Roszak - dziewczynce urodzonej z rozszczepem kręgosłupa oraz wodogłowiem.

Celem biegu jest popularyzacja biegania, jako najprostszej formy ruchu oraz rekreacji ruchowej, jako jednego z elementów zdrowego trybu życia. Poza tym biegając można pomóc i wesprzeć Gabrysię Roszak - podopieczną Fundacji Spina oraz Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci z Dysfunkcjami Rozwojowymi BRUNO.

Drezdenecka Dycha odbędzie się w niedzielę 7 maja o godz. 14:00. Trasa obejmuje trzy pętle ulicami miasta. W ramach opłaty startowej każdy uczestnik otrzyma koszulkę. Na mecie na każdego będzie czekał pamiątkowy medal.

Biegi dziecięce odbędą się o godz. 13:00. Nawierzchnia, na której odbędą się biegi dziecięce to asfalt lub kostka brukowa. Dystans biegu: dzieci do 6 lat dystans 200m, dzieci w wieku 7-9 lat dystans 400m, dzieci w wieku 10-12 lat dystans 600m i dzieci w wieku 13-15 lat będą miały do pokonania dystans 1000m.

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u