Mocne wzmocnienie Stelmetu BC Zielona Góra

16 lipiec 2017
Autor: 

W piątek 14.07 na konferencji prasowej poznaliśmy długo oczekiwaną wiadomość! Wiadomo już, kto będzie grał na pozycji nr 4.

Boris Savović - to Serbska nadzieja Stelmetu na przyszły sezon. Ten zawodnik ma za sobą bardzo bogate doświadczenie w Lidze Europejskiej i z pewnością będzie mocnym wzmocnieniem dla zielonogórskiego klubu. Boris występował w wielu znanych klubach, zdobywając dla nich bardzo cenne punkty. Swoją karierę rozpoczął w 2004 roku. W tym czasie związał się m.in z takimi klubami jak Galatasaray czy Bayernem Monachium.

O zdanie na temat tego zawodnika zapytaliśmy Michała Szpaka - Generalnego Managera Stelmetu.

- Znalezienie następcy Nemanji Durisica nie było najprostszym zadaniem. Nemi rozkochał w sobie zielonogórskich kibiców dlatego musieliśmy poświęcić trochę czasu na znalezienie jego godnego następcy. To wszystko ma w sobie Boris Savovic. Z jednej strony doświadczenie i wszechstronność, z drugiej inteligencja i sposób bycia. Boris to stuprocentowy zawodowiec, swoje obowiązki traktuje bardzo poważnie. Od pierwszej rozmowy pytał czego będziemy od niego potrzebowali przed i po podpisaniu kontraktu, sam nagrał i wysłał nam film na powitanie, w którym ciepło wyraża się o klubie i mieście. Nasłuchał się o nim od swojego kolegi Vlado Dragičevica. Myślę, że tak samo ciepło powitają go kibice w Zielonej Górze a on sam odwdzięczy się świetną grą zarówno w meczach ligi polskiej jak i w europejskich pucharach.

Boris podpisał umowę z klubem na rok czasu.

Mamy także drugą dobrą wiadomość. Konferencja prasowa odbyła się w firmie Inblu w Czerwieńsku - znaczy to, że Stelmet odnowił umowę sponsorską na kolejny sezon.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u