Udany start zielonogórskich parakajakarzy podczas Pucharu Polski

23 czerwiec 2020
Autor:  Sebastian Cielecki
Udany start zielonogórskich parakajakarzy podczas Pucharu Polski

Na torach kajakowych poznańskiej Malty odbył się I Puchar Polski w Parakajakarstwie. Zrzeszenie Sportowo-Rehabilitacyjne ”Start” w Zielonej Górze, reprezentowali członkowie kadry narodowej, paraolimpijczycy: Kamila Kubas podopieczna trenera Jana Durczaka oraz Mateusz Surwiło.

Zawody odbywały się w dniach 20-21 czerwca. Zawodnicy zaprezentowali wysoki poziom, Mateusz Surwiło w kategorii open (kl.1,3) na dystansie 200 metrów z czasem 43,319 pokonując przeciwników z dominującą przewagą uplasował się na I pozycji. Kamila Kubas na dystansie 200 metrów w kategorii open (kl.2,3) zajęła II miejsce z czasem 57,367, zwyciężyła Katarzyna Kozikowska ze Startu Wrocław.

Osiągnięcia zawodników pokazują ich ogromny potencjał i są doskonałym sprawdzeniem ich umiejętności przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski. Pokazują również iż nawet podczas pandemii mogli się dobrze przygotować pomimo wielu utrudnień.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.