Wydziaraj się i... zostań Superbohaterem bezdomnych zwierząt

06 październik 2023
Wydziaraj się i... zostań Superbohaterem bezdomnych zwierząt AdobeStock

W najbliższą niedzielę, 8-go października od godz. 10:00 w zielonogórskim Kawonie odbędzie się 3. edycja Charity Tatoo Convent.

- Obczaj wzory tatuaży przygotowane przez naszych najlepszych na świecie Artystów (bądź przyjdź z własnym), wybierz coś dla siebie a pieniążek za wykonanie dziarki powędruje prosto do stowarzyszenia Podaj Łapę Bullom. Jako "bilet wstępu" przynieś ze sobą dobrej jakości puszkę karmy dla pieseła bądź koteła - te fanty z kolei powędrują do zielonogórskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt, by zapełnić brzuszki jego podopiecznych. Nie zdziw się, gdy na konwencie zobaczysz Wonderwoman, Hulka czy Harley Quinn - zachęcamy, by każdy z Was przyszedł przyodziany w pelerynę, w końcu tego dnia postanowiliśmy zostać superbohaterami potrzebujących zwierząt, które mogą liczyć tylko na naszą bezinteresowną pomoc - mówi Kacper Kubiak z Instytu Równości Zielona Góra

Podczas imprezy będzie można wziąć udział z wielu licytacjach, a wśród nich licytacja vouchera na konsultację behawioralną u Zuzanny Barcz, sesję laserowego usuwania tatuażu - czyli pozbywamy się błędów młodości, voucherów na zabiegi kosmetyczne, treningowe czy sesje fotograficzne u znanego, zielonogórskiego fotografa Sebastiana Ciesielskiego.

W trakcie całej imprezy będzie z nami Wolontariat Schroniska Dla Bezdomnych Zwierząt w Zielonej Górze, będzie można porozmawiać i pozadawać pytania Koordynatorce Wolontariatu, ze sceny opowie o tym, jak wyglądają schroniskowe realia, czego oczekuje się od wolontariuszy oraz w jaki sposób można adoptować bezdomnego zwierzaka i na co przy takiej adopcji zwrócić uwagę.

Kawon Piwnica Artystyczna to miejsce przyjazne psiakom i na konwent można się wybrać ze swoim czworonożnym kumplem, oczywiście pod warunkiem, że Wasz psiak w gwarze i tłumie czuje się przynajmniej tak samo dobrze jak na spacerku w lesie i jest duszą towarzystwa.

Szczegóły znajdziecie TUTAJ

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Akcja KAS koło Zielonej Góry. Nalot na handlarza nielegalnym tytoniemNL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u