Mecz charytatywny w Zielonej Górze. Będzie się działo

07 listopad 2023
Mecz charytatywny w Zielonej Górze. Ty też możesz pomóc

W sobotę, 11 listopada, na Orliku przy Gimnazjum 6 w Zielonej Górze odbędzie się mecz charytatywny na leczenie Michałka ze Słubic. Celem meczu jest nie tylko zbiórka pieniędzy ale także promocja zdrowego trybu życia i integracja społeczności. Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnego kibicowania i wsparcia tej szlachetnej inicjatywy.

Mecz charytatywny Zielona Góra

5. Mecz Niepodległości - Memoriał Cieja to coroczne wydarzenie sportowe, które odbywa się w Zielonej Górze w dniu 11 listopada, w rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Jest to mecz piłki nożnej. W tym roku kapitanem jednej z drużyn będzie legenda Falubazu Zielona Góra - Piotr Protasiewicz. Drugiej Wojciech Okińczyc - jeden z najlepszych piłkarzy w historii Zielonej Góry. Obecnie napastnik Zorzy Ochla. W portfolio ma takie kluby jak Podbeskidzie Bielsko-Biała, Raków Częstochowa czy Górnik Zabrze.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Młody złodziej okradł lombard. Jest nagranie z monitoringu

Zawodnicy, którzy chcą wziąć udział w meczu, muszą wpłacić wpisowe. Będzie ono przeznaczone na wsparcie 4-letniego Michałka Bienia, który cierpi na rzadką chorobę genetyczną - dystrofia mięśniowa Duchenne'a. Michałek potrzebuje kosztownej terapii, która może poprawić jego jakość życia.

Święto Niepodległości 2023

- Oprócz rywalizacji sportowej, będzie też okazja do wyrażenia naszego patriotyzmu. Zaśpiewamy wspólnie hymn narodowy, ubierzemy się w barwy biało-czerwone i uformujemy żywą flagę Polski. Będzie kiermasz ciasta, książek, ozdób świątecznych, stoisko z watą cukrową. A to nie koniec pomysłów - kilka czeka jeszcze na ogłoszenie - informuje organizator spotkania, Paweł Pokorski.

Wszyscy, którzy chcą wesprzeć tę szlachetną inicjatywę, muszą przyjść na mecz lub wpłacić dowolną kwotę na konto fundacji. Zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, które pokaże, że sport łączy ludzi i służy dobrym celom.


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u