Mecz charytatywny w Zielonej Górze. Będzie się działo

07 listopad 2023
Autor: 
Mecz charytatywny w Zielonej Górze. Ty też możesz pomóc

W sobotę, 11 listopada, na Orliku przy Gimnazjum 6 w Zielonej Górze odbędzie się mecz charytatywny na leczenie Michałka ze Słubic. Celem meczu jest nie tylko zbiórka pieniędzy ale także promocja zdrowego trybu życia i integracja społeczności. Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnego kibicowania i wsparcia tej szlachetnej inicjatywy.

Mecz charytatywny Zielona Góra

5. Mecz Niepodległości - Memoriał Cieja to coroczne wydarzenie sportowe, które odbywa się w Zielonej Górze w dniu 11 listopada, w rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Jest to mecz piłki nożnej. W tym roku kapitanem jednej z drużyn będzie legenda Falubazu Zielona Góra - Piotr Protasiewicz. Drugiej Wojciech Okińczyc - jeden z najlepszych piłkarzy w historii Zielonej Góry. Obecnie napastnik Zorzy Ochla. W portfolio ma takie kluby jak Podbeskidzie Bielsko-Biała, Raków Częstochowa czy Górnik Zabrze.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Dzień Otwarty Notariatu w Zielonej Górze

Zawodnicy, którzy chcą wziąć udział w meczu, muszą wpłacić wpisowe. Będzie ono przeznaczone na wsparcie 4-letniego Michałka Bienia, który cierpi na rzadką chorobę genetyczną - dystrofia mięśniowa Duchenne'a. Michałek potrzebuje kosztownej terapii, która może poprawić jego jakość życia.

Święto Niepodległości 2023

- Oprócz rywalizacji sportowej, będzie też okazja do wyrażenia naszego patriotyzmu. Zaśpiewamy wspólnie hymn narodowy, ubierzemy się w barwy biało-czerwone i uformujemy żywą flagę Polski. Będzie kiermasz ciasta, książek, ozdób świątecznych, stoisko z watą cukrową. A to nie koniec pomysłów - kilka czeka jeszcze na ogłoszenie - informuje organizator spotkania, Paweł Pokorski.

Wszyscy, którzy chcą wesprzeć tę szlachetną inicjatywę, muszą przyjść na mecz lub wpłacić dowolną kwotę na konto fundacji. Zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, które pokaże, że sport łączy ludzi i służy dobrym celom.


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]

 • Pomysły na zabawy z okazji Dnia Pluszowego Misia

  Pomysły na zabawy z okazji Dnia Pluszowego Misia

  Dziś trudno wyobrazić sobie dom bez pluszaków. Dzieci je wprost uwielbiają. Dzień Pluszowego Misia jest obchodzony na całym świecie 25 listopada. To dobra okazja do tego, żeby uczcić go w wyjątkowy sposób, a dzieciom zaproponować ciekawe zabawy. W artykule przedstawiamy kilka propozycji.

 • Jak pomóc jeżom w potrzebie? Poznaj kilka ciekawostek na ich temat

  Jak pomóc jeżom w potrzebie? Poznaj kilka ciekawostek na ich temat

  To mali przyjaciele ogrodników. Są tak urocze, że coraz więcej osób decyduje się na to, żeby trzymać je we własnym domu! Jeże na pewno są bardzo pożyteczne, dlatego warto o nie odpowiednio zadbać, w szczególności, kiedy za oknem robi się coraz zimniej. Jak pomóc dzikim jeżom?

 • Rola i zadania położnej środowiskowej

  Rola i zadania położnej środowiskowej

  Położna środowiskowa to wykwalifikowana położna lub pielęgniarka, która specjalizuje się w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego, środowiskowego, środowiskowo-rodzinnego oraz promocji zdrowia. Jaką rolę w życiu kobiety odgrywa położna środowiskowa? Kto może skorzystać z jej usług? Na te i inne pytania odpowiada doświadczona położna Edyty Szumowicz - ambasadorka kampanii “Położna na medal”.

 • Wydziaraj się i... zostań Superbohaterem bezdomnych zwierząt

  Wydziaraj się i... zostań Superbohaterem bezdomnych zwierząt

  W najbliższą niedzielę, 8-go października od godz. 10:00 w zielonogórskim Kawonie odbędzie się 3. edycja Charity Tatoo Convent.

 • Pracownicy Amazon w piżamach. Wyjątkowe wsparcie dla małych pacjentów

  Pracownicy Amazon w piżamach. Wyjątkowe wsparcie dla małych pacjentów

  Każdego roku 1000 dzieci w Polsce i 400 000 dzieci na całym świecie słyszy diagnozę - nowotwór. Dzięki odpowiedniemu leczeniu i pomocy finansowej większość z nich, bo aż 85%, może zostać wyleczona. 

 • Dlaczego warto czytać dzieciom od pierwszych tygodni życia?

  Dlaczego warto czytać dzieciom od pierwszych tygodni życia?

  Czytanie książek ma bardzo korzystny wpływ na rozwój dziecka. Nikt nie podważa tego w przypadku kilkulatków. Zdarzają się jednak wątpliwości, kiedy mowa o niemowlakach. Okazuje się, że im wcześniej zaczniemy, tym lepiej! To zaowocuje w przyszłości, przy kolejnych etapach rozwoju dziecka. Po jakie książki najlepiej sięgać?

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u