W Płotach powstanie nowe boisko i miejsce rekreacyjne

03 kwiecień 2022
Autor: 
W Płotach powstanie nowe boisko i miejsce rekreacyjne Redakcja

Urząd Gminy w Czerwieńsku poinformował, że w Płotach powstanie nowe boisko, a teren wokół zbiornika zostanie zagospodarowany.

W związku z wyłonieniem wykonawcy zostały podpisane umowy na zagospodarowanie terenu wokół zbiornika wodnego w Płotach oraz budowę boiska ze sztuczną nawierzchnią przy Szkole Podstawowej. Przetarg wygrała firma PRB „KABET” Ryszard Kaczmarek.

Już we wrześniu mieszkańcy Płotów będą mogli korzystać z boiska wielofunkcyjnego o nawierzchni syntetycznej – 450 m2, na którym będzie można grać nie tylko w piłkę nożną, ale również w siatkówkę czy koszykówkę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Wybory Parlamentarne 2023 - droga do Warszawy ...

Duże zmiany zostaną wprowadzone przy stawie. Tu zaplanowano ścieżki spacerowe, plac rekreacyjny o powierzchni 50 m2, 11 ławek z oparciem, 2 stojaki na rowery, 7 koszy. Firma wykona również ogrodzenie wlotu kanału odpływowego oraz oświetlenie ciągów pieszych lampami solarnymi.

Całkowity koszt inwestycji wyniesie 379 874,90 PLN.

Czytaj także: Odkryj "Lubuskie Mazury"!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u