Netflix wchodzi do UPC

17 wrzesień 2016
Autor: 

Grupa Liberty Global (UPC), oraz Netflix zawarły porozumienie w sprawie połączenia aplikacji Netflix z dekoderami Liberty Global w ponad 30 krajach.

Liberty Global jeden z największych operatorów szerokopasmowego dostępu do internetu poinformował o zawarciu wieloletniej umowy partnerskiej pomiędzy Liberty Global i firmą Netflix, przewidującej udostępnienie należących do Netflix treści klientom Liberty Global korzystającym z usług telewizji w ponad 30 krajach na całym świecie. Uruchomienie usługi Netflix na nowoczesnych platformach telewizyjnych Liberty Global (UPC) umożliwi abonentom korzystającym z usług telewizji Liberty Global w Europie, Ameryce Południowej i rejonie Karaibów dostęp do wielu znanych filmów, seriali i programów dla dzieci produkowanych przez Netflix.

Holandia ma być pierwszym spośród nowych krajów, w których Liberty Global uruchomi aplikację Netflix na dekoderze Horizon w ramach rozpoczynającej się współpracy. Usługa będzie wprowadzana sukcesywnie na kolejnych rynkach, na których działa Liberty Global, w tym także w Lubuskim.

Porozumienie o partnerstwie to następny krok po udanym debiucie oferty Netflix na platformie Virgin Media w Wielkiej Brytanii w 2013 r. To kolejny przykład potwierdzający zaangażowanie Liberty Global w działania mające na celu zapewnienie klientom ponoć najlepszej oferty rozrywki, dostępnej w wygodny sposób na ekranie telewizora, tableta czy smartfona. Współpraca z Netflixem ma być też kolejnym ważnym elementem zwiększania wartości oferty dla klientów UPC i podnoszenie ich satysfakcji.

TAGI
MS

Pielęgnuj swoje marzenia. Trzymaj się swoich ideałów. Maszeruj śmiało według muzyki, którą tylko Ty słyszysz. Wielkie biografie powstają z ruchu do przodu, a nie z oglądania się do tyłu.

  • UPC musi oddać klientom pieniądze i zapłacić słoną karę

    UPC musi oddać klientom pieniądze i zapłacić słoną karę

    Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów poinformował dziś, że UPC bezprawnie informowało konsumentów o podwyższeniu abonamentu za Internet. Spółka musi oddać konsumentom nienależnie pobrane opłaty. Ponad to za naruszenie zbiorowych interesów konsumentów UPC zapłaci ponad 800 tys. zł kary.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u