Nowy pojazd przetestują strażacy i policjanci

09 grudzień 2016
Autor: 
swincar.com.pl

W sobotę 10 grudnia w Bytomiu Odrzańskim strażacy i policjanci oraz lokalni przedsiębiorcy będą testować pojazd Swincar. Z łatwością pokonuje każdy teren...

Swincar to cichy, ekologiczny, elektryczny wehikuł z napędem na 4 koła przemieszczający się jak pająk w każdych warunkach (lasy, góry, wzniesienia). Stworzony i opatentowany przez francuskiego konstruktora Pascala Rambaud. Jest w stanie wjechać na wzniesienie bez rozpędzania się oraz poruszać po najbardziej niedostępnych terenach.

To absolutna nowość na rynku, w Polsce dostępny od lipca tego roku. Ten wyjątkowy pojazd gwarantuje niecodzienne wrażenia, dobrą zabawę i relaks na łonie natury. Ma szerokie zastosowanie, począwszy od turystyki i rekreacji (także osób niepełnosprawnych), a skończywszy na wojsku, policji, służbach leśnych, ratownictwie medycznym, myślistwie itp. Ten nowoczesny pojazd – waży zaledwie 185 kg. Moc silnika jest równa lub mniejsza od 4 kW (5,6 KM) i rozwija prędkość do 45 km/h.

-W Bytomiu Odrzańskim odbędzie się prezentacja tego pojazdu oraz jego testowanie w terenie. O godz. 9.30 w siedzibie OSP odbędzie się krótkie spotkanie i rozmowa o pojeździe z udziałem przedstawicieli OSP z terenu powiatu oraz kilku komend PSP i policji - mówi Jarosław Intek komendant Ochotniczej Straży Pożarnej w Bytomiu Odrzańskim.

Po spotkaniu strażacy i policjanci będą testować Swincara.

-Schodzimy na plac nad Odrę w okolicy OSP w Bytomiu i tam zapraszamy wszystkich chętnych do oglądania i poznawania nowej technologii razem z nami. Będzie można zrobić sobie zdjęcie, wsiąść do pojazdu - dodaje strażak Jarosław Intek.

swincar2

 

 

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u