Rozwiń swoją firmę, dzięki filmom z drona (FILM i ZDJĘCIA)

02 listopad 2017
Autor:  Klaudia Nikola Woźniak
dronlubuski.pl

Wideo zawładnęło naszym życiem, to nie ulega wątpliwości. Jednak nie każdy wie o tym, że ta forma może stanowić świetną reklamę. Nie tylko dla dużych firm, ale również niewielkich przedsiębiorstw, które stawiają pierwsze kroki w świecie biznesu.

Na czym polega magia filmów wideo? Ludzie są przyzwyczajeni do szybkich i łatwych informacji. Przyswajają ich coraz więcej, dlatego na tekst pisany często stają się uodpornieni. Nie mają czasu, aby poświęcić chwilę czytaniu. Dostają wszystko na tacy, więc po co mają się starać? Nie ma ku temu powodu. To Ty, jako przedsiębiorca, musisz się postarać, aby zdobyć ich uwagę. A niezawodnym na to sposobem jest oddanie się w ręce profesjonalnej firmy, która zadba o to za Ciebie.

- Tak naprawdę niemal każda firma może pozwolić sobie na nagranie swojego własnego wideo - mówi Artur Sepski, pilot dronlubuski.pl. - Dzięki temu możesz pochwalić się lokalizacją przedsiębiorstwa, pokazać ludzi, a przede wszystkim przestać być anonimowym. Ludzie prędzej skorzystają z Twoich usług, kupią Twój produkt, jeśli będą mieli wrażenie, że Cię znają. Stań się ich dobrym znajomym, przyjacielem, który dobrze wie, czego im trzeba.

Doskonałym uzupełnieniem, przyszłością współczesnego wideo są drony. To one pokazują okolicę, dają pogląd na całość oraz urozmaicają w niezastąpiony sposób każdy film. Całą reklamę można stworzyć tylko przy pomocy tego urządzenia. Dobrze dobrana muzyka i montaż stworzą wspaniały materiał, który każdy obejrzy z zapartym tchem.

- Filmy i zdjęcia z drona można wykorzystywać na bardzo wiele sposobów - dodaje Artur - W ostatnim czasie bardzo modną staje się forma reklamy sprzedaży nieruchomości oraz filmowanie dronem w technologii 360 stopni. Zrealizowane w taki sposób zdjęcia przenoszą oglądających do zupełnie innego świata.

Nie pozostawaj w tyle. Rozwiń swoją działalność i oddaj się w ręce profesjonalistów. Nie zwlekaj! Już niedługo możesz stać się prawdziwym wilkiem z Wall Street, a wszystko dzięki filmowej reklamie.

 • Pomysł na biznes – produkcja mebli z palet do domu i ogrodu

  Pomysł na biznes – produkcja mebli z palet do domu i ogrodu

  Wystartowanie ze swoim własnym biznesem może być świetnym sposobem na poprawę sytuacji materialnej. W dodatku pozwala na odnalezienie pracy, która będzie faktycznie sprawiała radość i przebywanie, w której będzie bardzo korzystne.

 • Australijczyk latał dronem na Pol'And'Rock. Został zatrzymany przez policyjnych kontrterrorystów

  Australijczyk latał dronem na Pol'And'Rock. Został zatrzymany przez policyjnych kontrterrorystów

  Podczas trwania Operacji Policyjnej „Kostrzyn 2019" w ramach zabezpieczenia „Pol'And'Rock", obowiązuje całkowity zakaz wykonywania wszelkich lotów. Obostrzenie to dotyczy również bezzałogowych statków latających tzw. dronów. Niestety już pojawiły się pierwsze osoby, które złamały prawo, chcąc rejestrować festiwalowe życie z powietrza. Jednym z nich jest Australijczyk, który został zatrzymany przez policyjnych kontrterrorystów.

 • Całkowity zakaz lotów nad Kostrzynem N/O

  Całkowity zakaz lotów nad Kostrzynem N/O

  Mając na uwadze bezpieczeństwo miłośników festiwalu, podczas trwania Operacji Policyjnej „Kostrzyn 2019” w ramach zabezpieczenia „Pol’And’Rock”, wzorem lat ubiegłych obowiązywać będzie całkowity zakaz wykonywania wszelkich lotów.

 • Ogromny pożar strawił dach kościoła. Film z drona ukazuje skale zniszczeń

  Ogromny pożar strawił dach kościoła. Film z drona ukazuje skale zniszczeń

  Ogień pojawił się na wieży kościoła w miejscowości Lutol Suchy w powiecie międzyrzeckim po godzinie 12. Do walki z żywiołem zadysponowano 20 zastępów straży pożarnej, pożar całkowicie strawił dach oraz drewniane elementy wieży XIX wiecznego kościoła pod wezwaniem świętych Piotra i Pawła. Trwa dogaszanie.

 • Trwają intensywne poszukiwania Wiesława Sawickiego

  Trwają intensywne poszukiwania Wiesława Sawickiego

  Słubiccy policjanci poszukują 64-letniego Wiesława Sawickiego, który wyszedł z domu i od kilku dni nie nawiązał kontaktu z rodziną. Stan zdrowia mężczyzny powoduje, że jego życie jest zagrożone. Dlatego na miejscu pracują służby wspierane przez policyjny śmigłowiec. Funkcjonariusze sprawdzają każdą informację o miejscu pobytu mieszkańca powiatu słubickiego.

 • Drony paraliżują porty lotnicze! Polski antydronowy system Jastrząb może temu zapobiec!

  Drony paraliżują porty lotnicze! Polski antydronowy system Jastrząb może temu zapobiec!

  Najpierw totalny chaos i kilkudziesięciogodzinny paraliż lotniska Gatwick. Później Heathrow, a teraz port lotniczy w Newark. Efekt? Straty idące w miliony.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u