Już jutro otwarcie międzynarodowego sympozjum Między Biotechnologią a Ochroną Środowiska

21 listopad 2017

Koło Naukowe Biologów działające na Wydziale Nauk Biologicznych Uniwersytetu Zielonogórskiego zaprasza na XII Międzynarodowe Sympozjum Naukowe Między Biotechnologią a Ochroną Środowiska, które odbędzie się w dniach 22-24 listopada 2017 r. w siedzibie Wydziału (bud. A-8) przy ul. prof. Z. Szafrana 1 w Kampusie A. Otwarcie konferencji odbędzie się 22 listopada 2017 r. o godz. 11.30 w sali 115.

- Międzynarodowe Studenckie Sympozjum Naukowe „From Biotechnology to Environmental Protection” – Interdisciplinary Meeting of Young Naturalists jest organizowane cyklicznie przez Koło Naukowe Biologów od 2005 roku - mówi Ewa Sapeńko Rzecznik prasowy Uniwersytetu Zielonogórskiego. - Studenci i doktoranci kierunków przyrodniczych prezentują wyniki swoich badań w ramach sesji posterowych oraz sesji referatowych. Sekcje tematyczne to: biologia człowieka, biologia molekularna, biotechnologia, botanika, ekologia, ochrona przyrody i zoologia. Językiem konferencji jest język angielski. Członkami Komitetu Naukowego są naukowcy polscy i zagraniczni (m.in. z Włoch, Ukrainy i Niemiec). Dotychczas w 11 edycjach konferencji wzięło udział ponad 1000 czynnych uczestników, którzy reprezentowali ponad 30 ośrodków akademickich z Polski i zagranicy (Czechy, Ukraina, Nigeria, Słowacja, Rosja, Armenia, Rumunia. Gruzja, Wietnam, Hiszpania). W tym roku swój udział zapowiedzieli studenci i młodzi naukowcy z Polski, Hiszpanii i Ukrainy. Komitet Naukowy wyróżni najlepsze wystąpienia specjalnymi dyplomami i nagrodami.

Więcej informacji

 

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u