PS

PS

 
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Starszy kapitan Arkadiusz Kaniak nowym rzecznikiem prasowym Lubuskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej.

Inspekcja Transportu Drogowego zatrzymała na trasie S3 w Lubuskiem dwa przeładowane samochody dostawcze. Kierowcy zostali ukarani mandatami.

Transport nielegalnych odpadów zatrzymany w Lubuskiem na polsko-niemieckiej granicy. Ciężarówkę pełną śmieci ujawnili celnicy.

Policjanci z Żagania ścigali motocyklistę. W trakcie ucieczki 39-latek doprowadził do kolizji z autem. Mężczyzna był pod wpływem narkotyków. Stanie przed sądem.

Dwadzieścia nowych samochodów gaśniczych już wkrótce powinno pojawić się w jednostkach OSP na terenie województwa lubuskiego. Dziś druhowie odebrali promesy.

Wpadł, bo jechał skuterem z włączonym kierunkowskazem na terenie gminy Trzciel. 31-latek był pod wpływem alkoholu. Ponadto na jaw wyszło, że jest poszukiwany.

Osobowe BMW wypadło z drogi krajowej nr 27 w okolicach Świdnicy i dachowało. Na koniec pojazd wyleciał na trasę, gdzie leżał na boku. Kierowca uciekł.

Pogoda Lubuskie. Są ostrzeżenia przed burzami, którym będą towarzyszyć silne opady deszczu. Może też mocniej powiać.

Strona 1 z 473

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u