Aktywna sobota w Krośnie Odrzańskim!

13 lipiec 2021
Aktywna sobota w Krośnie Odrzańskim!

17 lipca w Krośnie zawrze od rowerowych emocji! A to dlatego, że w Parku Tysiąclecia odbędą się zawody na pumptracku. Zacięta rywalizacja, sportowa atmosfera, a do tego widowiskowe popisy zawodników – to wszystko zastaniecie na miejscu!

Uczestnicy będą się ścigać na rowerach, hulajnogach, rolkach czy deskorolkach. Oczywiście naj-szybsi z najszybszych zostaną nagrodzeni.

Organizator wydarzenia – Fundacja Kult – zaprasza wszystkich do wspólnej zabawy! Nawet ci, którzy nie posiadają własnego sprzętu, są mile widziani, ponieważ na miejscu będzie znajdować się wypożyczalnia.

Czy masz w sobie na tyle odwagi, by spróbować swoich sił i wypompować wygraną? Spotkaj się z nami w sobotę o 12:00 i sprawdź, jak sobie poradzisz!

Zapisać można się online poprzez formularz na wydarzeniu facebookowym lub na miejscu w dniu zawodów.

Do zobaczenia!

Więcej informacji na wydarzeniukrosno rowery

 

NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

szprotawaCzytaj także: W Szprotawie powstanie „PUMPTRACK” Wicemarszałek Stanisław Tomczyszyn oraz burmistrz Szprotawy Mirosław Gąsik podpisali umowę na budowę obiektu na Stadionie Miejskim w Szprotawie.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u