"Sorry za Mejzę". Mieszkańcy zapraszają na spacer po "Wzgórzach Mejzy"

13 styczeń 2022
Autor: 
"Sorry za Mejzę". Mieszkańcy zapraszają na spacer po "Wzgórzach Mejzy" Redakcja

O ogromnym napisie "Sorry za Mejzę" słyszał już chyba każdy. Teraz mieszkańcy Krosna Odrzańskiego i okolic postanowili zaprosić na spacer po "Wzgórzach Mejzy".

Na początku stycznia informowaliśmy o inicjatywie mieszkańców spod Krosna Odrzańskiego. Na polu w okolicach miejscowości Gostchorze powstał wielki napis "Sorry za Mejzę". Przy inicjatywie pracowało około 20 osób. Zużyto wówczas 11 tysięcy metrów kwadratowych agrowłókniny.

- To przejaw naszego obywatelskiego buntu przeciwko działaniom Łukasza Mejzy, przeciwko jego odrażającym czynom związanymi z działaniem w Vinci NeoClinic. Każdy może sobie wyobrazić rozczarowanie rodziców i dawanie im wiary w to, co obiecywał pan Mejza. Postanowiliśmy dać temu odpór - mówił Sławomir Kobiela, jeden z twórców napisu.

Spacer po Wzgórzach Mejzy

Teraz odbędzie się druga część akcji "Sorry za Mejzę". Mieszkańcy organizują nocny spacer po "Wzgórzach Mejzy", do czego zapraszają wszystkich chętnych. Wszystko odbędzie się już jutro w piątek, 14 stycznia, o godzinie 19:30. Szczegóły: Spacer po "Wzgórzach Mejzy"

- Pokażmy, że jest nas naprawdę dużo! Spotykamy się w jak najliczniejszym gronie i nagrywamy nasz "spacer po wzgórzach Mejzy", Sorry za Mejzę nocą! Tym razem ustawimy się z latarkami wokół napisu, a dron będzie z góry nas nagrywał. Stworzymy także specjalny teledysk oraz tekst do niego, który wspólnie zaśpiewamy! - informują organizatorzy.

Na zakończenie przewidziano ognisko. - Zabierzcie żonę, dzieci i sąsiadów - podkreślają mieszkańcy.

Przeczytaj też: Zaufała fikcyjnym policjantom. 85-latka z Zielonej Góry straciła 95 tysięcy złotych


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u