XVII Dni Twierdzy Kostrzyn (ZDJĘCIA)

28 sierpień 2016
Autor: 

Od 26 do 28 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą odbywa się impreza, która już na dobre wpisała się do kalendarza imprez kulturalnych.

Dni Twierdzy to zarówno interesujący i bogaty program obchodów jak i doskonała rozrywka dla całej rodziny. Odwiedziny tego miejsca to lekcja żywej historii. Mamy dla Was kilka zdjęć z wczorajszych wydarzeń i zachęcamy do odwiedzenia tego niesamowitego miejsca. Przed Wami jeszcze sporo atrakcji. Więcej informacji na stronie www.kostrzyn.pl

MS

Pielęgnuj swoje marzenia. Trzymaj się swoich ideałów. Maszeruj śmiało według muzyki, którą tylko Ty słyszysz. Wielkie biografie powstają z ruchu do przodu, a nie z oglądania się do tyłu.

 • Wody Polskie przebudują przeprawę w Kostrzynie nad Odrą. Wykonawca przejmuje plac budowy

  Wody Polskie przebudują przeprawę w Kostrzynie nad Odrą. Wykonawca przejmuje plac budowy

  To wielkie zadanie inwestycyjne wpisujące się w szereg działań, które w najbliższych latach podejmą Wody Polskie. Szykujemy się do podpisania umowy z wykonawcą przebudowy mostu nad Regalicą w Szczecinie, a teraz zaczynamy przebudowę mostu w Kostrzynie nad Odrą.

 • Tragiczny wypadek dwóch motocyklistów. Jedna osoba nie żyje

  Tragiczny wypadek dwóch motocyklistów. Jedna osoba nie żyje

  Do tragicznego w skutkach wypadku dwóch motocyklistów doszło na ulicy Północnej w Kostrzynie nad Odrą. W wyniku zdarzenia zginęła jedna osoba.

 • 1500 policjantów zabezpieczy festiwal Pol’and’Rock

  1500 policjantów zabezpieczy festiwal Pol’and’Rock

  Komendant Miejski Policji w Gorzowie Wlkp. wydał opinię dotyczącą zabezpieczenia tegorocznego festiwalu Pol’and’Rock, wskazując na zagrożenia definiowane także przez organizatora. Policja w tym zakresie podejmuje wszystkie niezbędne środki, aby zapewnić bezpieczeństwo jego uczestnikom. Stosowane rozwiązania sprawdzają się, a praca funkcjonariuszy jest wysoko oceniana.  

 • Nie żyje 32-letni mężczyzna. To był wyrok - informują świadkowie

  Nie żyje 32-letni mężczyzna. To był wyrok - informują świadkowie

  We wtorkowy wieczór, 14 maja przy ul. Jana Pawła II w Kostrzynie nad Odrą doszło do tragedii. Zabity został 32-letni obywatel Bułgarii, a jego 26-letnia partnerka, także obywatelka Bułgarii została ciężko ranna i przebywa w szpitalu. Walczy o życie.

 • Zapraszamy na majówkę do Kostrzyna

  Zapraszamy na majówkę do Kostrzyna

  Burmistrz dr. Andrzej Kunt oraz Kostrzyńskie Centrum Kultury zapraszają mieszkańców i nie tylko na wielką majówkę, która odbędzie się w Miejskim Parku.

 • KONCERT JAZZOWY, KOSTRZYN N. ODRĄ, 13.09. - Mateusz Gawęda Trio

  KONCERT JAZZOWY, KOSTRZYN N. ODRĄ, 13.09. - Mateusz Gawęda Trio

  Mateusz Gawęda Trio to jedna z najbardziej wyróżniających się formacji młodego pokolenia polskich muzyków jazzowych. Ich album “Overnight Tales”, który ukazał się w 2016 roku spotkał się ze świetnym przyjęciem i zgromadził szereg pozytywnych recenzji. Zespół zdobył nominację do nagrody Fryderyki 2017 w kategorii muzyka jazzowa - fonograficzny debiut roku. Niedawno premierę miał najnowszy album zespołu “Falstart”

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u