Zamyka się kultowa restauracja w centrum Zielonej Góry

09 kwiecień 2022
Autor: 

- Gościliśmy Was u nas przez wiele lat, poznaliśmy mnóstwo fantastycznych osób przez ten czas i byliśmy świadkami wielu wzruszających momentów z Waszego życia -piszą właściciele popularnego lokalu i żegnają się ze swoimi klientami.

Gioconda poinformowała swoich klientów, że są zmuszeni zakończyć działalność. Restauracja istnieje od 1998 roku a obecna ekipa prowadzi ją niezmiennie od 2010. Jak piszą właściciele powodem jest pandemia.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Kradzież na terenie szpitala. Jest nagranie z monitoringu

- Jednak od 2020 roku nasza branża nie miała lekko. I niestety pozostałości i konsekwencje tych czasów zostały z nami do dziś i musieliśmy podjąć bardzo trudną decyzje.

Z usług restauracji można korzystać do 15 kwietnia.

- Zjedzcie, posiedźcie trochę u nas, wpadnijcie się pożegnać. Od jutra mamy dla Was RABAT 30% na wszystkie alkohole, wiec zapraszamy na ostatni toast! Dziękujemy Wam, naszym gościom, ze przez tyle lat wybieraliście Gioconde jako swoje ulubione miejsce spotkań.

Restauracja Gioconda mieści się na Mariackiej 5/7.

Czytaj także: Dziś Światowy Dzień Hamburgera. Jak zrobić burgery doskonałe? 


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u