Bóbr przejedzie przez nasze województwo

29 sierpień 2016
Autor: 

Z Wrocławia do Poznania przemieszcza się turystyczny pociąg BÓBR. Pojawi się również w kilku miastach naszego województwa. Pociąg prowadzony jest przez zabytkową lokomotywę parową ol49 z Wolsztyńskiej Parowozowni PKP Cargo oraz wspomagającą lokomotywę spalinową.

Bóbr wyjechał dziś rano z Wrocławia. Jego trasa wiedzie przez Jaworzyna Śl., Wałbrzych, Jelenią Górę, Lwówek Śl., Węgliniec, Żary, Zieloną Górę, Zbąszynek aby zakończyć podróż w Poznaniu. W każdym z naszych miast zatrzyma się na około 10 minut. Będzie to doskonała okazja, aby porobić zdjęcia, pokazać dzieciom jak kiedyś wyglądała kolej.

BÓBR'16, Pociągiem Doliną Bobru na wycieczkę to kolejna z imprez Markowego Produktu Turystycznego TurKol.pl dostępnych dla pasażerów chętnych przeżyć niezapomnianą przygodę.

Poniżej przedstawiamy Wam szczegółowy plan przyjazdu Bobra do lubuskich miast.

Miasto Przyjazd Odjazd
Żary 18:36 18:46
Nowogród Bobrzański 19:15 19:39
Zielona Góra 20:15 20:25
Czerwieńsk 20:43 20:53
Zbąszyń 22:28 22:48

 

 

KMB

 
Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u