VII Kiermasz Ogrodniczy (ZDJĘCIA)

26 wrzesień 2016
Autor: 

Po raz siódmy w Kalsku odbył się Lubuski Kiermasz Ogrodniczy. Na terenie Lubuskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego pojawiło się kilkudziesięciu wystawców oraz setki zwiedzających i kupujących.

Kiermasz Ogrodniczy to druga obok Targów Rolniczych impreza organizowana przez LODR, gdzie swoje towary i usługi mogą zaprezentować rolnicy oraz lubuscy artyści ludowi. Na terenie parku Lubuskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Kalsku swoje towary oferowali ogrodnicy, hodowcy roślin i zwierząt. Była ekspozycja architektury ogrodniczej, wystawa maszyn i urządzeń rolniczych a także wystawa zwierząt.

Swoje wyroby zaprezentowali także rękodzielnicy oraz twórcy ludowi z terenu województwa lubuskiego.

Podczas kiermaszu podsumowano także konkursy na „Najpiękniejsze gospodarstwo agroturystyczne województwa lubuskiego serwujące najsmaczniejsze potrawy regionu”, oraz na „Najlepsze gospodarstwo ekologiczne”. Jury oceniło, że najsmaczniejsze potrawy serwuje gospodarstwo agroturystyczne z Bytnicy.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u