A może tak na Wschód...(ZDJĘCIA)

11 październik 2016
Autor: 
jm

Z Lubuskiego do Lwowa samolotem?! Czemu nie. 17-osobowa grupa dziennikarzy i przedstawicieli touroperatorów z województwa lubuskiego wzięła udział w weekendowej wizycie studyjnej we Lwowie oraz obwodzie lwowskim.

Media Trip to efekt wrześniowej wizyty marszałek województwa lubuskiego Elżbiety Polak we Lwowie. Gubernator Obwodu Lwowskiego zaproponował wtedy, aby w ramach współpracy i promocji dziennikarze z województwa lubuskiego przyjechali na Ukrainę. Tak też się stało.

Miałam przyjemność reprezentować portal News Lubuski i znaleźć się na pokładzie samolotu. Uważam, że skoro mamy lotnisko, to warto z niego korzystać, a Ukraina, jak się okazało, jest bardzo ciekawym kierunkiem. Ten kraj czeka na nas z otwartymi rękami. Ludzie są bardzo uprzejmi, sympatyczni i gościnni. Nasza przewodniczka, która studiowała w Krakowie, doskonale radziła sobie mówiąc w naszym języku. Kierowca busa, którym podróżowaliśmy po okolicach, choć w życiu przeżył wiele, obdarzał nas "błyszczącym" uśmiechem naznaczonym złotymi zębami.

Bez problemu można porozumieć się w języku polskim czy angielskim. Smaczna kuchnia i bardzo przystępne ceny to kolejny argument za tym, że warto zobaczyć ten kraj, poznać ludzi i kulturę sąsiadów ze Wschodu. To miejsce pełne kontrastów. Wróciłam pełna wrażeń.

Zapraszam w fotogalerii na krótką wycieczkę po Lwowie i okolicach.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u