Nowy wóz dla OSP Kije (ZDJĘCIA)

27 grudzień 2016
Autor: 
OSP KIJE

"Fabrycznie nowy, średni MAN TGM 13.290 z napędem 4x4, zabudowany przez firmę Stolarczyk, zbiornik wody o pojemności 2500l, autopompa o wydajności 2700l/min, wyposażenie dodatkowe...."

Tak na portalu społecznościowym opisują swój nowy wóz strażacy z OSP Kije. Pojazd trafił do nich 23 grudnia.

Przypomnijmy, że 25 listopada odbyła się Nadzwyczajna Sesja Rady Miasta Sulechów, podczas której radni głosowali m.in. za zakupem nowego wozu bojowego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Kijach.

Koszt wozu to 850 tysięcy złotych, z czego połowę pokrywał Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej a drugą cześć Gmina.

Na sali zebranych było 19 radnych, co stanowiło kworum, wniosek został przegłosowany jednogłośnie.

- Serdecznie dziękujemy Panie Burmistrzu za wykorzystanie tej ostatniej szansy. Jesteśmy wdzięczni Panu jak i całej radzie za stuprocentowe poparcie. Postaramy się w miarę możliwości wykorzystać potencjał tego auta - informują na swoim profilu strażacy.

Portal News Lubuski życzy Wam bezpiecznej służby i zawsze szczęśliwych powrotów z akcji.

KMB

 
Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u