Z Babimostu w świat

06 luty 2017
Autor: 

Można rezerwować już bilety na połączenia lotnicze na trasie Zielona Góra-Warszawa i dalej. To prawdziwy przełom, jesteśmy w systemie PLL LOT. Po to był potrzebny ILS, terminal, METEO, żeby sprostać europejskim standardom. Lubuszanie z Babimostu polecą do Londynu, Brukseli, Paryża, Wilna, oczywiście przez Warszawę.

Znany jest już rozkład lotów na trasie Zielona Góra-Warszawa-Zielona Góra. Pierwszy lot startuje 2 marca. Samolot z Babimostu będzie latał codziennie (bez czwartków i niedziel) o godz. 5:45. Lądowanie w Warszawie o godz. 6:50. Samolot z Warszawy startować będzie codziennie (bez śród i sobót) o godz. 22:35. W Babimoście wyląduje o godz. 23:35. Bilety w cenie od 89 zł/os. w jedną stronę (ilość miejsc w promocyjnych cenach jest ograniczona) można rezerwować TUTAJ

Dzięki temu, że połączenie z Lubuskiego do stolicy obsługiwać będzie LOT, znalazło się ono w siatce połączeń międzynarodowych. Oznacza to, że wylatując z Babimostu mamy szansę na transfer do różnych destynacji, m.in. do Amsterdamu, Sztokholmu, Brukseli, Paryża, Londynu, Zurichu, Warszawy, Krakowa, Wilna, Wiednia, Mediolanu, Pragi, Budapesztu, Dusseldorfu, Frankfurtu a/M, czy Madrytu.

Przykładowe destynacje i godziny odlotów z Warszawy:

Amsterdam AMS 07:20, Londyn LHR 07:3, Lwów LWO 12:55, Sztokholm ARN 08:05, Lublana LJU 09:25, Odessa ODS 11:25, Bruksela BRU 07:20, Mediolan MXP 07:40, Zurich ZRH 07:40, Belgrad BEG 11:50, Monachium MUC 07:20, Minsk MSQ 11:55, Bukareszt BUH 11:30, Nicea NCE 10:20, Paryż CDG 07:25, Kopenhaga CPH 09:10 itd.

Możliwość podróżowania na jednym bilecie przez Warszawę, oprócz dostępu do atrakcyjnych ofert przewoźnika, chroni pasażera przed niechcianymi problemami w podróży, np. spowodowanymi złymi warunkami pogodowymi lub innymi komplikacjami technicznymi. W tej sytuacji przewoźnik zapewnia opiekę klienta od początku do końca podróży, w tym. min. wygodną zmianę rezerwacji.

Istnieje także szansa, że z czasem przewoźnicy obcy oferujący loty z Warszawy mogą uzgodnić z PLL LOT nowe atrakcyjne taryfy dla podróżujących z i do Zielonej Góry.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u