XV edycja Targów Edukacyjnych ABSOLWENT

11 marzec 2017
Autor: 
Pixabay

14 i 15 marca w hali sportowej Gimnazjum nr 2 przy ul. Świętych Cyryla i Metodego 9 odbędą się Targi Edukacyjne ABSOLWENT 2017. Tradycyjnie już Uniwersytet Zielonogórski będzie tam jednym z głównych wystawców. Przedstawiciele uniwersyteckich wydziałów przygotowali dla zwiedzających warsztaty i pokazy, natomiast Biuro Rekrutacji UZ zapozna zwiedzających z najnowszą ofertą na nadchodzący rok akademicki 2017/2018.

W związku z planowanym połączeniem Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Sulechowie z Uniwersytetem Zielonogórskim, na stoisku UZ będzie można zasięgnąć informacji o kierunkach prowadzonych w PWSZ.

Targi edukacyjne mają za zadanie zapoznanie maturzystów, uczniów szkół ponadgimnazjalnych i gimnazjów z ofertą edukacyjną oraz z możliwościami dalszego kształcenia i rozwoju, a także pomóc w wejściu na ścieżkę kariery zawodowej. Swoje propozycje zaprezentuje ponad 80 wystawców.

Poszczególne wydziały m.in. Wydział Artystyczny, Wydział Fizyki i Astronomii, Wydział Lekarski i Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Zielonogórskiego zaprezentują się z najciekawszej strony. Targi odbędą się w godzinach od 9.00 do 14.00.

 

 Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u