Michał walczy o życie. Jest szansa, ale potrzebna jest Wasza pomoc

16 kwiecień 2017
Autor: 

30-letni Michał Domaradzki z Zielonej Góry walczy z rakiem. To wyjątkowo złośliwy rak. Michał w ciągu dwóch miesięcy schudł 15 kg. Eliminuje go to z tradycyjnej metody leczenia.

Wszystko zaczęło się w styczniu tego roku. Na początku pojawiły się problemy z przełykaniem podczas jedzenia.

- Mąż chodził od lekarza do lekarza. Niestety kilka tygodni temu, po badaniu gastroskopii całe nasze życie wywróciło się do góry nogami. Wyniki były przerażające! Nowotwór złośliwy żołądka. Teraz guz ma już 7 cm i zaczął się przerzucać na płuca i wątrobę. Zaczęliśmy szukać i trafiliśmy na inne mniej inwazyjne terapie opierające się na wzmocnieniu jego organizmu i wykryciu przyczyny powstania nowotworu i jego leczeniu – informuje Joanna, żona Michała - Metody są mniej inwazyjne dla jego organizmu. Leczenie odbywa się w Niemczech. Niestety jest to leczenie nierefundowane przez NFZ dlatego liczy się każda złotówka. Potrzebujemy zebrać 25 tysięcy euro (około 100 000 zł). Pieniądze zbierane są za pomocą portalu pomagam.pl (https://pomagam.pl/misiuu).

Przyjaciele z boiska zagrają dla Miśka

Ponieważ Michał jest piłkarzem jego koledzy zdecydowali się rozegrać towarzyski mecz. Ma odbyć się 21 kwietnia. Podczas niego odbędą się licytacje, w sprzedaży będą cegiełki, z których dochód trafi na konto.

- Misiek rozgrywa teraz najważniejszy mecz w swoim życiu tak jak byliśmy z nim w jednej drużynie na boisku tak i teraz musimy go wesprzeć! – informują koledzy, organizatorzy meczu - Wiemy o co toczy się gra i jaki jest cel dlatego musimy szybko działać! Prosimy chętne firmy o zgłaszanie się z chęcią pomocy (np. celem ufundowania fantów, które można rozlosować wśród uczestników turnieju oraz widzów, którzy zakupią cegiełki).

Jedziemy dla Michała!

18 kwietnia o godz. 18.00 odbędzie się Rozpoczęcie sezonu rowerowego z portalem NewsLubuski.pl. Będzie z nami siostra Michała, Asia i jego przyjaciele. Będziecie mogli z nimi porozmawiać. Każdy kto tego dnia wpłaci na konto Michała dowolną sumę pieniędzy i prześlę nam na maila tę informację weźmie udział w losowaniu nagród. 10 akcesoriów rowerowych trafi w Wasze ręce. Zwyciężcy zostaną powiadomieni drogą mailową.

ilustracja2

KMB

 
Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u