Uwaga na utrudnienia

05 maj 2017
Autor: 
Pixabay

Urząd Miasta w Zielonej Górze informuje o utrudnieniach w ruchu zarówno samochodowym, jak i ruchu pieszych, które wystąpią w związku z budową ulicy Aglomeracyjnej w okresie od maja 2017 do lipca 2018 roku.

Orientacyjny czas wykonywanych prac wygląda następująco:

1) Budowa ronda na ul. Zjednoczenia wraz z budową ul. Aglomeracyjnej do ul. Gen. Jarosława Dąbrowskiego, przebudowa ul. Lisiej i Węglowej od maja 2017 do listopada 2017

2) Przebudowa skrzyżowania ul. Generała Jarosława Dąbrowskiego i Aglomeracyjnej. Objazd przez ul. Stefana Batorego i Jana z Kolna od września 2017 do października 2017

3) Przebudowa ronda na ul. Stefana Batorego, Dworcowa, Jana z Kolna i Aglomeracyjna wraz z przebudową ul. Dworcowej od października 2017 do listopada 2017 4) Przebudowa ronda na ul. Dworcowej z Ułańską wraz z przebudową ul. Dworcowej od marca 2018 do lipca 2018 ETAP l od maja 2017 do listopada 2017 Budowa ronda na ul. Zjednoczenia wraz z budową ul. Aglomeracyjnej do ul. Generała Jarosława Dąbrowskiego.

W ramach realizacji budowy ronda w ul. Zjednoczenia będzie zamykana zamiennie prawa albo lewa jezdnia ul. Zjednoczenia w zakresie objętym budową skrzyżowania. Ruch będzie odbywał się dwukierunkowo - po jednej nitce jezdni. W celu uniknięcia dodatkowego obciążania skrzyżowań zamknięty zostanie wlot ulicy Lisiej od strony ul. Zjednoczenia. Z zakazu zostaną wyłączone dostawy samochodów typu "TIR" do Castoramy. Regulacja tego ruchu będzie się odbywała za pomocą sterowania ręcznego. Dojazd do ul. Lisiej będzie możliwy od ul. Generał Jarosława Dąbrowskiego.

Komunikaty dotyczące kolejnych utrudnień na poszczególnych etapach robót budowlanych będą przekazywane z odpowiednim wyprzedzeniem.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u