V Rajd Rowerowa Niepodległa

27 październik 2017
Autor: 
pixabay

Zbliża się kolejna, V już edycja Rajdu Rowerowa Niepodległa z Zielonej Góry do Drzonowa. Organizatorzy serdecznie zapraszają na wspólną przejażdżkę w sobotę 11 listopada.

Ta sportowa impreza wystartuje z Placu Bohaterów w Zielonej Górze o symbolicznej godzinie 11:11. Uczestnicy pokonają trasę do Drzonowa, dokładnie meta znajdować się będzie w Lubuskim Muzeum Wojskowym.

Celem rajdu jest wspólne i aktywne zamanifestowanie patriotyzmu oraz radosne uczczenie Narodowego Święta Niepodległości.

Na uczestników czeka wiele atrakcji m.in. w miejscu startu spotkanie z rekonstruktorami, przejazd kolumną rowerową prowadzoną przez zabytkowy pojazd, zwiedzanie muzeum w Drzonowie. Nie zabraknie gorącego posiłku, pokazów grup rekonstrukcyjnych oraz podsumowania Konkursu Plastycznego „Drogi do niepodległości”, do wzięcia udziału w którym zachęcaliśmy Państwa na naszym portalu kilka dni temu.

Muzeum w Drzonowie w Narodowe Święto Niepodległości czynne będzie od godziny 10:00 do 16:00. Wstęp dla uczestników rajdu bezpłatny, pozostali bilet promocyjny w cenie 6 zł.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.