Konkurs "Rymowane zdrowie"

09 listopad 2017
Autor: 

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Zielonej Górze we współpracy z Lubuskim Państwowym Wojewódzkim Inspektorem Sanitarnym w Gorzowie Wlkp. organizuje konkurs promujący zdrowy styl życia wśród uczniów klas IV-VII pod nazwą „Rymowane zdrowie”.

Przedmiotem konkursu jest napisanie wiersza rymowanego.

Celem konkursu jest pogłębianie wiedzy na temat zdrowego odżywiania i wpływu aktywności fizycznej na zdrowie oraz propagowanie zdrowego stylu życia w szkole, domu i środowisku pozaszkolnym.

Zgłoszenie szkoły oraz prace konkursowe wraz z kartą zgłoszeniową i zgodą przedstawiciela ustawowego należy przesłać w terminie do dnia 30 listopada 2017 roku na adres Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Zielonej Górze. O przyjęciu prac decyduje data stempla pocztowego.

Lista zwycięzców konkursu zostanie zamieszczona na stronie edukacyjnej Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Zielonej Górze do dnia 15 grudnia 2017 roku.

Serdecznie zapraszam do udziału w konkursie.

KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u