Wystawa Koni Hodowlanych w Drzonkowie (ZDJĘCIA)

29 maj 2016
Autor: 

W niedzielne popołudnie w Drzonkowie odbyła się Regionalna Wystawa Koni Hodowlanych hodowców z terenu województwa Lubuskiego. Wzięło w nim udział ponad 60 koni.

- Do tej pory pokazywano konie szlachetne – mówi Marek Żuławski, kierownik Związku Hodowców Koni Ziemi Lubuskiej – z prezentacji tych koni jestem bardzo zadowolony. Były to dobrej jakości konie i dobrze pokazne. Jest nadzieja, że w przyszłości nasi sportowcy będą jeździć na naszych, polskich koniach.

Na pokazie oceniano 2 i 3 letnie konie szlachetne w wolnych skokach i w ruchu luzem a także młodzież szlachetną razem z matkami. Pokazywano również klacze śląskie z młodzieżą pod matkami oraz 2 letnie konie śląskie a także konie zimnokrwiste z źrebakiem tegorocznym.

Podczas wystawy oceniano typ, pokrój, ruch (w zależności od kategorii w stępie, kłusie i w galopie) i również kondycję pielęgnacji i przygotowanie do wystawy.

KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u