Protest pracowników Poczty Polskiej (ZDJĘCIA)

16 czerwiec 2016
Autor: 

Przepraszamy, chcemy godnie pracować, zarabiać i żyć - takimi słowami zwracali się dziś zielonogórscy pocztowcy do wszystkich kierowców, którzy mieli problem z dojazdem do pracy, szkół czy przedszkoli.

Od 6.45 do 7.45 trwał protest pocztowców przeciwko działaniom Zarządu Poczty Polskiej S.A. Celem spotkania było zwrócenie uwagi na złe warunki płacy i pracy, lekceważące traktowanie Pracowników przez Pracodawcę a szczególnie działania zmierzające do zrujnowania firmy poprzez złą politykę finansową oraz chaotyczną politykę zatrudnienia. Protestujący walczą również o podwyżki płacy zasadniczej o 450 zł brutto na etat, zmiany systemu premiowania oraz zwiększenie etatyzacji w placówkach pocztowych.

Pocztowcy pikietowali maszerując chodnikiem i po przejściach dla pieszych Elektronową, Energetyków, Stefana Batorego i Obywatelską. Cała akcja zorganizowana była przez listonoszy z Zielonej Góry oraz Związek Zawodowy Pracowników Poczty Polskiej w Zielonej Górze.

KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u