Dwie największe zielonogórskie drużyny sportowe przyłączają się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (FILM)

07 styczeń 2020
Autor: 
Dwie największe zielonogórskie drużyny sportowe przyłączają się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Redakcja

Stelmet Falubaz Zielona Góra i Stelmet Enea BC Zielona Góra łączą siły by wesprzeć zbiórkę pieniędzy na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji.

Już w najbliższą niedzielę będziemy mogli wylicytować ufundowane przez kluby fanty.

Zielonogórski Klub Żużlowy na licytację przeznaczył między innymi: dwuosobowe zaproszenie do gry w kręgle z zawodnikami Falubazu, przejazd zabytkowym motocyklem podczas inauguracyjnego meczu PGE Eksptraligii w Zielonej Górze oraz efektowny obraz całej załogi Falubazu wraz z podpisami zawodników. Licytacja odbędzie się na scenie głównej w niedzielę o godz 17 i 18. Licytację poprowadzą Patryk Dudek i Piotr Protasiewicz.

Stelmet Enea BC będzie licytować 3 rzeczy i będzie to: piłka z podpisami wszystkich zawodników, która będzie do wylicytowania już podczas najbliższego meczu. Na scenie podczas licytacji będzie można powalczyć o trening indywidualny lub grupowy z zawodnikami a poprzez Allegro o koszulkę Mateusza Ponitki z podpisami zawodników mistrzowskiej drużyny.

Na Allegro do licytacji dodane zostały również: rękawice bokserskie z podpisem Dariusza Rączki i Tomasza Makowskiego, piłka tenisowa z podpisami reprezentacji Polski kobiet, piłka do futsalu z podpisami zawodników z reprezentacji Polski mężczyzn a poseł Waldemar Sługocki zaprosi kogoś do Warszawy, oprowadzi po PGE Narodowym i dodatkowo zaprosi do Sejmu.

KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u