Pol'and'Rock Festiwal 2020 odwołany. Owsiak: dziś mamy rozdarte serce

27 kwiecień 2020
Autor: 
Pol'and'Rock Festiwal 2020 odwołany Materiały prasowe WOŚP

Pol'and'Rock Festival to największy w Polsce i jeden z największych w Europie festiwali muzycznych. Tegoroczna edycja została jednak odwołana. O wszystkim poinformował Jurek Owsiak.

Prezes fundacji WOŚP oficjalnie ogłosił informację o odwołaniu Pol'and'Rock Festival 2020. Impreza zostaje przełożona na 2021 rok.

"Dziś mamy rozdarte serce"

Jurek Owsiak wystosował specjalne oświadczenie dla wszystkich Woodstockowiczów. Zapewnia, że w tym roku festiwal odbędzie się wirtualnie. W dniach 30 lipca - 1 sierpnia zaplanowano już Najpiękniejszą Domówkę Świata.

- Kochani! Znacie nas i wiecie, że łatwo się nie poddajemy. Żadne wichury, żadne burze, żadne nagłe wiatry i trzęsienia ziemi nie odbiorą nam energii, z jaką tworzymy Najpiękniejszy Festiwal Świata. Niestety, chwilowo pokonał nas wirus. Nie tylko nas, bo rzucił na kolana cały świat - czytamy w komunikacie.

Wirtualna domówka z masą artystów

Jak poinformował prezes fundacji WOŚP, wirtualne festiwalowe granie będzie internetowym spotkaniem pełnym miłości, przyjaźni i muzyki, z masą festiwalowych gości i dźwięków. Pol'and'Rock Festival będzie mógł dotrzeć w każdy zakątek świata.

- Szykujemy studio, szykujemy scenografię, szykujemy dźwięki, a cała nasza ekipa fundacyjna będzie do Waszej dyspozycji, aby rozmawiać, przekazywać sobie myśli, słuchać Waszych życzeń. I tutaj wirus może nam naskoczyć! Tu nas nie pokona. Tu będziemy my w atmosferze przyjaźni, miłości i muzyki. Poczujecie ten festiwal tak, jakbyście na nim byli - podkreśla.

Przeczytaj też: Akcja poszukiwawcza 55-latki w Gorzowie. W użyciu psy tropiące i dron (FILM, ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u