MB

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W Zielonej Górze nie będzie w tym roku miejskiego sylwestra. Miasto szuka oszczędności, ponieważ zaczyna brakować pieniędzy. 

Ta przejażdżka po Drodze Krajowej numer 29 mogła zakończyć się tragicznie. Pijany mężczyzna rozbił samochód o bariery. W aucie jechała pijana matka oraz trójka dzieci!

Pożar luksusowego Mercedesa na Trasie Północnej w Zielonej Górze. W akcji dwa zastępy straży pożarnej!

Groźny wypadek osobówki na Drodze Krajowej numer 29 pod Cybinką. Pojazdem kierował pijany 34-latek. Mężczyzna jechał z kobietą oraz trójką dzieci!

Trwają intensywne prace na stadionie żużlowym w Zielonej Górze. Zakończył się kolejny etap budowy odwodnienia liniowego toru!

Dwa pojazdy zderzyły się na ulicy Batorego w Zielonej Górze. Na miejscu pracują służby. Występują utrudnienia w ruchu.

Dwa samochody osobowe zderzyły się na Drodze Krajowej numer 29 pod Słubicami. Jedna osoba trafiła do szpitala. Droga jest zablokowana!

Marysia ze Strzelec Krajeńskich zgubiła swój telefon. Dziewczynka postanowiła napisać ogłoszenie i poprosić o pomoc. Sprawą zainteresowali się policjanci!

Strona 1 z 396

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u