Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zmienia termin 29. Finału

17 grudzień 2020
Autor: 
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zmienia termin 29. Finału Fot. WOŚP/Łukasz Widziszowski

Zmiana terminu 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Prezes fundacji Jerzy Owsiak przeniósł finał na 31 stycznia. To pokłosie decyzji rządu o wprowadzeniu nowych obostrzeń.

To już pewne. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy nie zagra 10 stycznia. Jerzy Owsiak oficjalnie poinformował, że 29. Finał został przeniesiony na 31 stycznia.

- Pamiętam jak kiedyś, kilkanaście lat temu, kiedy Polskę nawiedziły powodzie, zmieniliśmy termin naszego Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Festiwal się odbył. Mało tego, ten nowy termin okazał się bardzo, bardzo dobry dla festiwalu - czytamy w komunikacie szefa WOŚP.

W 2021 roku pieniądze zebrane przez WOŚP będą przeznaczone na wsparcie laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Powodem nowe obostrzenia

Decyzja o zmianie daty finału WOŚP została podjęta po w związku z nowymi obostrzeniami. Minister zdrowia Adam Niedzielski ogłosił, że od 28 grudnia do 17 stycznia wprowadza się "kwarantannę narodową".

Przeczytaj: Poszukiwania mężczyzny w Zielonej Górze. Trwa akcja policji i straży pożarnej

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u