Poszukiwania mężczyzny w Zielonej Górze. Trwa akcja policji i straży pożarnej

17 grudzień 2020
Autor: 
Poszukiwania mężczyzny w Zielonej Górze. Trwa akcja służb Redakcja/archiwum

Strażacy i policjanci prowadzą akcję poszukiwawczą w Zielonej Górze. Mundurowi szukają mężczyzny z rowerem.

Zielonogórscy policjanci poszukują około 40-letniego mężczyzny w rejonie osiedla Pomorskiego i Śląskiego. W działaniach wspomagają ich strażacy-ochotnicy z Raculi i Starego Kisielina oraz Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza OSP Jarogniewice.

- Mężczyzna był ubrany w brązową kurtkę, ciemne dresowe spodnie oraz sportowe buty. Dodatkowo miał ze sobą rower koloru granatowego - mówi podinsp. Małgorzata Barska, rzeczniczka zielonogórskiej policji.

Służby dokładnie przeczesują pobliskie kompleksy leśne oraz tereny zabudowane. Działania trwają...

Wszystkie osoby, które zauważą mężczyznę odpowiadającemu rysopisowi, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Zielonej Górze pod numerami telefonu: 47 79 52411 lub 47 79 52412

Godzina 17:00 - Na miejsce dojechały kolejne zastępy straży pożarnej, które pomogą w poszukiwaniach. To strażacy z zielonogórskich OSP w Ochli, Przylepie, Zawadzie oraz Suchej.

Przeczytaj: Ciężarówka amerykańskich żołnierzy wypadła z drogi koło Skwierzyny

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u