PS

PS

 
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oszust podał się za pracownika banku i zmanipulował mieszkańca okolic Krosna Odrzańskiego. Mężczyzna stracił 45 tysięcy. To kolejne takie wyłudzenie w Lubuskiem.

Wypadek na autostradzie A2 w Lubuskiem. W rejonie węzła Jordanowo zderzyły się dwie osobówki. Dwie osoby, w tym roczne dziecko trafiły do szpitala.

Zaginął Artur Rut. 47-letni mieszkaniec Gorzowa Wielkopolskiego wyszedł z domu i ślad się po nim urwał. Policja prowadzi akcję poszukiwawczą.

Dwanaście zastępów straży pożarnej walczy z pożarem kurnika na gospodarstwie rolnym w Kosieczynie koło Świebodzina. Akcja gaśnicza cały czas trwa.

Kolizja w Zielonej Górze. W Ochli doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Na szczęście straty są jedynie materialne.

Policjanci ze Świebodzina zatrzymali trzech mężczyzn, którzy włamali się do sklepowej wiaty z towarem. Złodzieje robili to regularnie. Grozi im 10 lat więzienia.

Szpital w Zielonej Górze zlikwidował kolejne ogrodzenia okalające teren lecznicy, co cieszy mieszkańców. Już wkrótce mają pojawić się tam rośliny.

Mieszkaniec Nowej Soli, posługując się cudzą kartą 9 razy płacił za swoje zakupy. 48-latek został zatrzymany przez policję. Grozi mu nawet 10 lat więzienia.

Strona 1 z 451

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u