Pomóżmy Wiktorowi usłyszeć świat

21 wrzesień 2016
Pixabay

Koncert charytatywny DLA WIKTORA zbliża się wielkimi krokami. Każdy może pomóc. Wystarczy w pierwszą sobotę października o godz. 17.00 pojawić się w sali widowiskowej Lubskiego Domu Kultury.

Podczas koncertu zbierane będą pieniądze na implant słuchowy BONEBRIGDE. Koszt zakupu takiego aparatu wraz z operacją to ok.40 tys. złotych. Niedosłuch to nie jedyne dolegliwości Wiktorka.

Chłopiec urodził się z prawostronnym zwichnięciem stawu biodrowego, obustronnym przywiedzeniem przodostopia, obustronnym niedosłuchem przewodzeniowym z artezją przewodu słuchowego lewego (brak przewodu słuchowego). Mimo tych niedogodności Wiktor stara się żyć jak inne zdrowe dzieci. Chodzi do II klasy Szkoły Podstawowej nr 2 w Lubsku. Interesuje się piłką nożną i śpiewem. Jest uczestnikiem Festiwalu Dzieci i Młodzieży Specjalnej Troski oraz uczęszcza na zajęcia muzyczne do Lubskiego Domu Kultury.

Organizatorzy koncertu liczą, że wspólnymi siłami uda się pomóc bardzo dzielnemu i pogodnemu dziecku.

wiktor www

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u