Pomóżmy Wiktorowi usłyszeć świat

21 wrzesień 2016
Autor: 
Pixabay

Koncert charytatywny DLA WIKTORA zbliża się wielkimi krokami. Każdy może pomóc. Wystarczy w pierwszą sobotę października o godz. 17.00 pojawić się w sali widowiskowej Lubskiego Domu Kultury.

Podczas koncertu zbierane będą pieniądze na implant słuchowy BONEBRIGDE. Koszt zakupu takiego aparatu wraz z operacją to ok.40 tys. złotych. Niedosłuch to nie jedyne dolegliwości Wiktorka.

Chłopiec urodził się z prawostronnym zwichnięciem stawu biodrowego, obustronnym przywiedzeniem przodostopia, obustronnym niedosłuchem przewodzeniowym z artezją przewodu słuchowego lewego (brak przewodu słuchowego). Mimo tych niedogodności Wiktor stara się żyć jak inne zdrowe dzieci. Chodzi do II klasy Szkoły Podstawowej nr 2 w Lubsku. Interesuje się piłką nożną i śpiewem. Jest uczestnikiem Festiwalu Dzieci i Młodzieży Specjalnej Troski oraz uczęszcza na zajęcia muzyczne do Lubskiego Domu Kultury.

Organizatorzy koncertu liczą, że wspólnymi siłami uda się pomóc bardzo dzielnemu i pogodnemu dziecku.

wiktor www

 

 • Jak pomóc jeżom w potrzebie? Poznaj kilka ciekawostek na ich temat

  Jak pomóc jeżom w potrzebie? Poznaj kilka ciekawostek na ich temat

  To mali przyjaciele ogrodników. Są tak urocze, że coraz więcej osób decyduje się na to, żeby trzymać je we własnym domu! Jeże na pewno są bardzo pożyteczne, dlatego warto o nie odpowiednio zadbać, w szczególności, kiedy za oknem robi się coraz zimniej. Jak pomóc dzikim jeżom?

 • Mecz charytatywny w Zielonej Górze. Będzie się działo

  Mecz charytatywny w Zielonej Górze. Będzie się działo

  W sobotę, 11 listopada, na Orliku przy Gimnazjum 6 w Zielonej Górze odbędzie się mecz charytatywny na leczenie Michałka ze Słubic. Celem meczu jest nie tylko zbiórka pieniędzy ale także promocja zdrowego trybu życia i integracja społeczności. Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnego kibicowania i wsparcia tej szlachetnej inicjatywy.

 • Siggy Davis & Puma Band gwiazdą 15. Lubuskich Zaduszek Jazzowych w Zielonej Górze

  Siggy Davis & Puma Band gwiazdą 15. Lubuskich Zaduszek Jazzowych w Zielonej Górze

  Lubuskie Zaduszki jazzowe to coroczny festiwal muzyczny, który odbywa się w listopadzie, w okolicach Wszystkich Świętych. Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń jazzowych w Polsce, które przyciąga zarówno znanych artystów, jak i młodych talentów.

 • Pociągi wrócą do Lubska – jest przetarg na nowe połączenia

  Pociągi wrócą do Lubska – jest przetarg na nowe połączenia

  Kolej przybliży Lubsko do Zielonej Góry. PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. ogłosiły przetarg na przygotowanie projektu oraz realizację prac budowlanych na odcinku Lubsko – Bieniów.

 • Rola i zadania położnej środowiskowej

  Rola i zadania położnej środowiskowej

  Położna środowiskowa to wykwalifikowana położna lub pielęgniarka, która specjalizuje się w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego, środowiskowego, środowiskowo-rodzinnego oraz promocji zdrowia. Jaką rolę w życiu kobiety odgrywa położna środowiskowa? Kto może skorzystać z jej usług? Na te i inne pytania odpowiada doświadczona położna Edyty Szumowicz - ambasadorka kampanii “Położna na medal”.

 • Wydziaraj się i... zostań Superbohaterem bezdomnych zwierząt

  Wydziaraj się i... zostań Superbohaterem bezdomnych zwierząt

  W najbliższą niedzielę, 8-go października od godz. 10:00 w zielonogórskim Kawonie odbędzie się 3. edycja Charity Tatoo Convent.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u