Koncert charytatywny dla Wiktora w Lubsku

26 wrzesień 2016

1 października o godz. 17.00 w sali widowiskowej LDK odbędzie się koncert charytatywny Dla Wiktoria.

Podczas koncertu zbieramy na implant słuchowy BONEBRIGDE. Koszt zakupu takiego aparatu, wraz z operacją to cena ok.40 tys. zł. Pomóżmy Wiktorowi usłyszeć świat.

Niedosłuch to nie jedyne dolegliwości Wiktorka. Wiktor urodził się z prawostronnym zwichnięciem stawu biodrowego, obustronnym przywiedzeniem przodostopia, obustronnym niedosłuchem przewodzeniowym z atrezją przewodu słuchowego lewego (brak przewodu słuchowego). Mimo tych niedogodności stara się żyć jak inne zdrowe dzieci. Chodzi do II klasy Szkoły Podstawowej nr 2 w Lubsku. Interesuje się piłką nożną i śpiewem. Jest uczestnikiem Lubuskich Prezentacji Wokalnych Dzieci i Młodzieży Specjalnej Troski w Lubsku oraz uczęszcza na zajęcia muzyczne do Lubskiego Domu Kultury.

01.10.2016, godz. 17.00, Sala Widowiskowa Lubskiego Domu Kultury.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u