Separacja w Torzymiu

02 marzec 2017
Autor: 

Już za kilka dni Dzień Kobiet. Panowie, warto już dziś rozejrzeć się za nietypową formą spędzenia czasu ze swoją partnerką.

- Z okazji nadchodzącego Dnia Kobiet pragniemy zaprosić Państwa na spektakl "Separacja" w wykonaniu grupy teatralnej "Scena RODE" z Krakowa - mówi Andrzej Kuchnio dyrektor Ośrodka Kultury w Torzymiu.

W ten wyjątkowy dzień wszystkie Panie mają wstęp wolny (po okazaniu darmowej wejściówki, które można zamówić i odebrać w Torzymskim Ośrodku Kultury). Panowie płacą 25 złotych.

Separacja na dzien kobiet

Ryszard Waldun, foto organizatorzy

MS

Pielęgnuj swoje marzenia. Trzymaj się swoich ideałów. Maszeruj śmiało według muzyki, którą tylko Ty słyszysz. Wielkie biografie powstają z ruchu do przodu, a nie z oglądania się do tyłu.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u