Morsy kończą sezon w Odrze

20 marzec 2017

Zielonogórski Klub Morsa SpokoTato zaprasza na niezwykłe wydarzenie w którym wezmą udział także dzieci i młodzież. Przepłyną Odrę bez względu na pogodę.

 - Przepłynięcie rzeki Odry wpław na zakończenie sezonu naszego klubu. Zapraszamy wszystkich, także tych, którzy nie wejdą tego dnia do wody.  Będzie miła atmosfera i dobra zabawa. Jeśli pogoda dopisze, zrobimy ognisko, mecz siatkówki, teren jest bardzo ładny i atrakcyjny na popołudniowy spacer - Grzegorz Blaut zielonogórski mors.

Akcja ma na celu promocję rozwoju osobistego, gdyż jest to kolejna okazja do zmierzenia się ze sporym wyzwaniem dla ciała i ducha.

- Chcemy promować zimne kąpiele, a także rzekę Odrę i nasz piękny region - podkreślają organizatorzy imprezy.

- Płyniemy w kąpielówkach, strojach kąpielowych, może być też pianka plus jakieś zabezpieczenie, bojka, dmuchane koło ratunkowe lub nawet butelka po 5 l wodzie. Musi być wygodnie i przede wszystkim bezpiecznie - mówi Grzegorz Blaut.

Wydarzenie odbędzie się w ścisłej współpracy z zielonogórskim WOPRem. Nad bezpieczeństwem uczestników imprezy czuwać będą ratownicy wyposażeni w motorówkę. 

Wpisowe to 20 złotych od osoby.

Impreza odbędzie się w Przystań przy porcie w Cigacicach. 

Start: godzina 14:00 - zbiórka,  około  godz. 14:25 rozgrzewka, godz. 14:40 pierwsze wejścia do wody.

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u