Jarmark Produktu Lokalnego

31 marzec 2017
Autor: 
Pixabay

Na Starym Rynku w Sławie w ostatni weekend kwietnia odbędzie się Jarmark Produktu Lokalnego. Tradycyjnie pojawi się wielu ciekawych wystawców z rękodziełem, ceramiką, biżuterią autorską, własną produkcją ogrodniczą, a dla smakoszy domowe przysmaki.

Będzie smacznie i kolorowo. Na stoiskach m.in. sery zagrodowe, wędliny i pieczywo z różnych regionów, wędzone ryby, podpiwki, kwas chlebowy i wiele innych ciekawych produktów.

Oprócz mnogości straganów na odwiedzających sławski rynek czekać będą atrakcje artystyczne m.in.: koncert Waldemara Rychłego z zespołem oraz Coolturka czyli blok artystyczny Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku. Impreza rozpocznie się w sobotę 29 kwietnia o godz. 10:00.

plakat

DG

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u