Rybkobranie = Dzień Dziecka

17 maj 2017
Autor: 

Zbliża się największa w Krośnie Odrzańskim impreza dla dzieci. Darmowe zjeżdżalnie, gry, zabawy i konkursy. Do tego przegląd szkół, przedszkoli i szkół tańca, czyli Rybkobranie czas zacząć. Podczas tegorocznej edycji organizatorzy postawili na zabawę i sport.

27 maja w sobotę w samo południe na placu przed gimnazjum rozpoczną się gry i konkursy dla dzieci. Nie zabraknie oczywiście także tego, co wszystkie dzieci lubią najbardziej, czyli dmuchańców. Podczas Rybkobrania odbędzie się także przegląd szkół i przedszkoli. Swoje umiejętności zaprezentują także podopieczni gminnych szkół tańca. Swoją obecność podczas imprezy zapowiedzieli przedstawiciele służb mundurowych oraz motocykliści. Na dzieciaki czeka więc masa atrakcji. Podczas Rybkobrania nie zabraknie również sportowych emocji. Wielkie rowerowe show i rowerowa akademia wystartują w samo południe w sobotę. Tego samego dnia czeka nas mecz naszych Orlików z Football Academy 2. I oczywiście wydarzenie, na które czekają wszyscy fani koszykówki – X edycja turnieju KO StreetBall Sumercup.

Niedziela 28 maja rozpocznie się kolejnym meczem o godz. 11.00. Na boisku piłkarskim zmierzą się nasi tęczowi juniorzy ze swoimi kolegami ze Zbąszynka. Na zakończenie imprezy organizatorzy zapraszają na pasowanie przedszkolaków.

plakat1

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u