Festyn lotniczy (ZDJĘCIA)

18 maj 2017
Autor: 

Z okazji 60-lecia Aeroklubu Ziemi Lubuskiej na lotnisku w Przylepie będzie się działo! Niezapomniane pokazy, mnóstwo atrakcji i zabawa na świeżym powietrzu przy muzyce. Wielki Festyn Lotniczy w pierwszą sobotę czerwca.

Czytanie bajek dla dzieci, pokaz sprzętu strażackiego i policyjnego, warsztaty modelarskie, plastyczne i kulinarne, kurs pierwszej pomocy przedmedycznej, konkursy sprawnościowe i wiele ciekawych stoisk... Gwiazdą wieczoru będzie zespół Ich Troje przed którym zaprezentują się dziecięce i młodzieżowe zespoły wokalne.

- Atrakcji będzie bardzo dużo więc liczymy, że zielonogórzanie przybędą całymi rodzinami, a świętowanie będzie niezapomniane. Od godz. 12.00 kiedy nastąpi uroczyste otwarcie festynu przez Orkiestrę Wojskową z Żagania bawić będziemy się do godz. 21.00 - mówi Artur Haładyn dyrektor Aeroklubu Ziemi Lubuskiej.

Skoro impreza odbędzie się na lotnisku to nie może zabraknąć zapierających dech w piersi pokazów lotniczych przygotowane m.in. przez Aeropackt z Poznania. Mrożące krew w żyłach akrobacje na niebie wykona także grupa Żelaźni.

Przy lotnisku powstanie specjalny parking rowerowy dla tych, którzy na festyn przyjadą jednośladem. Samochodami nie będzie można dojechać w pobliże lotniska. Warto wybrać inny środek transportu lub zaparkować na Trasie Północnej na specjalnie przygotowanym w związku z imprezą parkingu (między rondem Batorego a rondem Ireny Sendlerowej). MZK podstawi specjalne autobusy dowożące na lotnisko.

Cała impreza podzielona będzie na dwie części. Pierwsza festynowa, która potrwa od godz. 12.00 do godz. 18.30 i koncertowa, trwająca od godz. 19.00 do 21.00 zakończona zjawiskowym pokazem lotniczym ze specjalną pirotechniką.

Wstęp jest darmowy. Nie może Was tam zabraknąć.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.