Kongres Świadków Jehowy pod hasłem: „Nie poddawaj się!”

17 czerwiec 2017

W dniach 7-9 lipca 2017 roku, w hali CRS przy ul. Sulechowskiej 41 w Zielonej Górze, odbędzie się trzydniowy doroczny kongres Świadków Jehowy pod hasłem „Nie poddawaj się!”

- Jesteśmy przekonani, że z programu odniosą pożytek wszyscy ludzie - informują organizatorzy. - Wiele osób przeżywa rozczarowania, ale Biblia zachęca, żeby się nie poddawać. Przygotowany program doda każdemu sił potrzebnych do tego, żeby nie tylko przetrwać, ale też skutecznie radzić sobie z trudnościami. Będzie również mowa o tym, jak prowadzić szczęśliwe życie rodzinne i dlaczego można z nadzieją patrzeć w przyszłość.

Trzydniowy program tegorocznego kongresu obejmuje 52 części, które mają różną formę:

  • Przemówienia i wywiady - wyjaśnią jak Bóg udziela wytrwałości ludziom na całym świecie
  • Materiały multimedialne – będzie można zobaczyć czego o wytrwałości uczymy się z Biblii i ze świata przyrody
  • Film – każdego popołudnia będzie można obejrzeć jedną z trzech części filmu przygotowanego z myślą o rodzinach

Szczególnym punktem kongresu będzie publiczny wykład biblijny zatytułowany „Nigdy nie trać nadziei!”. To zachęcające przemówienie zostanie wygłoszone w niedzielę o godzinie 11:20. Podobnie jak w poprzednich latach Świadkowie Jehowy będą wręczać specjalne zaproszenie na to wydarzenie. W kilkutygodniowej kampanii zapraszania, wezmą udział 42 okoliczne zbory Świadków Jehowy, zapraszając mieszkańców z miast i okolic: Krosno Odrzańskie, Nowa Sól, Słubice, Sulęcin, Świebodzin, Wolsztyn, Zielona Góra, Żagań, Żary.

Wstęp na kongres jest wolny, nie przeprowadza się zbiórek pieniędzy. W poprzednim roku z kongresów skorzystało prawie 13 milionów osób na całym świecie.

Program każdego dnia rozpoczyna się o godzinie 9:20

TAGI
Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u