Flis Odrzański 2017

20 czerwiec 2017
Autor: 
cit.zielona-gora.pl

Już wkrótce kolejne atrakcje w porcie w Cigacicach. Pierwsza sobota lipca zapowiada się bardzo interesująco bowiem na Odrze pojawi się wiele jednostek pływających. Do wspólnej zabawy zaprasza Sulechowski Dom Kultury.

Impreza rozpocznie się o godz. 16.00 podczas gdy na scenie głównej wystąpią lokalne zespoły artystyczne. W tym czasie nad wodą odbędzie się prezentacja grupy ratownictwa wodno nurkowego straży pożarnej z Zielonej Góry. O godz. 18.00 oficjalnie do portu wpłyną galary i zaprezentują się w całej okazałości.

Przewidziano również gry i zabawy dla dzieci, stoiska gastronomiczne oraz zabawę taneczną na świeżym powietrzu od godz. 20.

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u