XV edycja Festiwalu Muzyka w Raju

02 sierpień 2017
Autor: 
Pixabay

Festiwal Muzyka w Raju jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych marek kulturalnych Ziemi Lubuskiej. Organizatorzy zapraszają na muzyczną ucztę i podróż po świecie muzyki zarazem.

„Muzyka w Raju” to międzynarodowy festiwal poświęcony muzyce dawnej, który od 2003 roku odbywa się w pocysterskim klasztorze w Paradyżu-Gościkowie.

Dzięki oryginalnej i spójnej koncepcji wydarzenie stało się jednym z najważniejszych w kalendarzu letnich imprez muzycznych w Polsce, a transmisje radiowe oraz internetowe i znakomitym opiniom publiczności przyczyniły się do jego rozpoznawalności w Europie. Podczas festiwalu usłyszeć można nie tylko wykonawców o uznanej renomie, ale również debiutantów.

Nie zabraknie też cieszącego się coraz większą popularnością cyklu koncertowego „Przedsionek Raju”, który w ostatnich latach towarzyszył Festiwalowi, a obecnie jest już samodzielnym projektem, popularyzującym muzykę dawną.

Pierwsze dwa koncerty rozpoczynające ten festiwal w piątek 18 sierpnia o godz. 19.00 i 21.30.

Szczegółowy program na stronie festiwalu.

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u