W sobotę pierwszy mecz fazy Play Off II Ligi Rugby

13 wrzesień 2017
Autor: 

Mecz rozpoczynający rundę Play Off pomiędzy miejscową Watahą RC Zielona Góra, a RC Legia Warszawa zostanie rozegrany w sobotę 16. września o godzinie 15.00 na stadionie Uniwersytetu Zielonogórskiego przy ul. Wyspiańskiego 58.

Legia Warszawa przyjeżdża do Winnego grodu po 4 latach. Wcześniejsze pojedynki kończyły się zwycięsko dla zawodników "Wojskowych", jednak po grze Dzików w rundzie wiosennej widać, że są w stanie sprawić niespodziankę i wygrać z każdym. Dodatkowy atut w postaci swojego boiska i kibiców z pewnością podziała mobilizująco za zielonogórskich zawodników. Obie drużyny grają twardo w obronie i przeprowadzają widowiskowe akcje, więc emocji na pewno nie zabraknie. Wstęp na stadion jak zawsze darmowy.

plakat

KMB

 
Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u