KM Sport Crosstriathlon Czerwieńsk

30 kwiecień 2016
Autor: 
facebook.com/KM-Sport-Cross-Tour

KM Sport Crosstriathlon Czerwieńsk to druga impreza sportowa wchodząca w skład cyklu KM Sport Cross Tour.

KM Sport Cross Triathlon Czerwieńsk organizowany właśnie 1.05 składa się z pływania: 600m, jazdy rowerem: 24km oraz biegu: 7km.

Sztafety 2-3 osobowe pokonują ten sam dystans, zawodnicy muszą sobie przekazać chip w celu pomiaru czasu drużyny. W sztafecie 3 osobowej każdy zawodnik/zawodniczka startuje raz, w sztafecie 2 osobowej jeden ze startujących uczestniczy w dwóch konkurencjach. Formę pałeczki w sztafecie pełni chip pomiarowy. Miejscem startu jest plaża nad Zbiornikiem Czerwieńsk. Każdy z zawodników, który ukończy zawody w regulaminowym czasie otrzyma pamiątkowy medal.

Celem imprezy jest promocja Miasta Czerwieńsk w szczególności okolicznych terenów rekreacyjnych i Zbiornika Czerwieńsk, popularyzacja zawodów typu cross-triathlon oraz biegania a także promocja dyscyplin multisportowych a w szczególności crosstriatlonu i crossduatlonu.

KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u