Żuraw i Pepek zagrają razem w Zielonej Górze.

15 grudzień 2017
Autor: 

ŻURAW ponownie w Zielonej Górze! Tym razem solowe granie Żurawia wzbogaci tłuste brzmienie kontrabasu Pepka.

Podczas koncertu usłyszymy piosenki ŻURAWIA z płyty A.R.E w nowych aranżacjach, co jest nie lada gratką. Pojawią się też nowe utwory. Całość brzmi świeżo, barwnie i lekko reggae’owo. Wydarzenie odbędzie się w piątek 15 grudnia 2017 o godz.20.00 w zielonogórskim ATELIER Drink Bar u Poliego.

BILETY: 15 zł

Uwaga! Ilość biletów limitowana. Bilety dostępne w Atelier Drinkbar u Poliego oraz bezpośrednio przed wydarzeniem na bramce.

Warto wspomnieć, że ŻURAW jest członkiem zespołu MATE, z którym supportował takie grupy jak: KULT, ŚWIETLIKI, ARMIA czy VOO VOO. Razem z MATE i Alinką Sarit Konwińską stworzył kapitalną muzykę graną na żywo do spektaklu Wizyta Starszej Pani w Teatrze Lubuskim w Zielonej Górze. Z zespołem FABULA RASA wziął na warsztat poezję Edwarda Stachury, która w rockowym wydaniu zabrzmiała współcześnie, autentycznie i świeżo.

Źródło: news365.pl

KMB

 
Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u