GOZDNICA - Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

03 styczeń 2018
Autor: 

W niedzielę 14 stycznia 2018 r. odbędzie się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 26 finał odbędzie się pod hasłem „ wyrównanie szans w leczeniu noworodków”. W naszym mieście finał odbędzie się w sali widowiskowej Domu Kultury w Gozdnicy.

Gozdnicki finał rozpoczniemy o godz. 14:00, ale wolontariuszy z wośpowymi puszkami będzie można spotkać już od godz. 8:00. Będą występy muzyczne naszej uzdolnionej młodzieży, będą występy taneczne dzieci z kółka tanecznego Domu Kultury, będą występy naszych WRZOSÓW, na scenie zobaczymy też zespół DWA ROMKI. Za wrzut do puszki będziecie mogli spróbować wypieków naszych niezawodnych seniorów z Klubu Aktywnego Seniora (podobno kawa i herbata też będzie). Ochotnicza Straż Pożarna zaprezentuje pokaz pierwszej pomocy. Najważniejszą częścią finału będą licytacje, które rozpoczniemy o godz. 19:00. O 20:00 zakończymy nasz finał tradycyjnym światełkiem do nieba.

KMB

 
Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u