Wystawa Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego w Drzonkowie

03 styczeń 2018
Autor: 
Pixabay

W dniach 6-7.01.2018 r. na terenie Ośrodka WOSIR w Drzonkowie (hala tenisowa) odbędzie się Wystawa Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego. Organizatorem wystawy jest Zielonogórski Związek Hodowców Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego.

W wydarzeniu weźmie udział ok. 60 wystawców z Polski i Niemiec. Podczas wystawy hodowcy zaprezentują 800 okazów gołębi w 70 rasach. Wystawcy zgłosili 100 kur w 30 rasach od karzełka łapciatego po brahmę dużą.

W sobotę i niedzielę odbędą się wykłady, swoje prelekcje wygłoszą weterynarze i hodowcy z Polski i Niemic. Ponad to na terenie obiektu będzie miała miejsce strefa dyskusyjna, w której odbędą się warsztaty dla początkujących i przyszłych hodowców gołębi - ABC hodowcy gołębi rasowych, zapraszamy wszystkich chętnych, szukających pasji do udziału.

Serdecznie zapraszamy do zwiedzania:

6.01.2018 (sobota), w godz. 8.00-17.00

7.01.2018 (niedziela), w godz. 8.00-15.00

Wystawa realizowana jest w ramach projektu.

Wstęp wolny

TAGI
KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]

 • Zielona Góra z WOŚPem. Bijemy rekord! (FILM)

  Zielona Góra z WOŚPem. Bijemy rekord! (FILM)

  374 000 zł to sumą jaką udało się w zeszłym roku uzbierać zielonogórzanom podczas finału WOŚP. Dzięki zbiórce do szpitala trafił sprzęt o łącznej wartości 330 000 zł. W tym roku spróbujmy pobić ten rekord. A będzie się działo...

 • Nowa hala jeździecka w Drzonkowie

  Nowa hala jeździecka w Drzonkowie

  17 listopada br. w Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Drzonkowie odbyła się uroczystość otwarcia nowej hali jeździeckiej.

 • W sobotę popływamy za darmo!!

  W sobotę popływamy za darmo!!

  W najbliższą sobotę w dn. 11.11.2017 świętujemy odzyskanie Niepodległości przez Polskę.

 • Żołnierze z 20 krajów opanują Ośrodek w Drzonkowie

  Żołnierze z 20 krajów opanują Ośrodek w Drzonkowie

  W dniach 13-16 września 2017 na terenie Ośrodka odbędą się Wojskowe Mistrzostwa Świata w Pięcioboju Nowoczesnym, w których udział wezmą żołnierze z ponad 20 krajów. Z tej okazji główni organizatorzy imprezy 26 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Zegrzu wraz z władzami Ośrodka zapraszają do wspólnej zabawy i kibicowania.

 • Mistrzostwa Polski Młodych Koni w skokach przez przeszkody

  Mistrzostwa Polski Młodych Koni w skokach przez przeszkody

  Już trzeci raz na terenie WOSiR Drzonków odbędą się Mistrzostwa Młodych Koni. Zawody odbędą się w terminie 11-13 sierpnia 2017r.

 • Wystawa psów

  Wystawa psów

  Tradycyjnie w marcu na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Drzonkowie odbędzie się jedna z najważniejszych wystaw psów w kraju.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u