XII Międzynarodowy Festiwal Gitarowy

05 maj 2016
Autor: 
Pixabay

W dniach 5-8 maja w Zielonej Górze, Żaganiu oraz Krośnie Odrzańskim odbędzie się XII Międzynarodowy Festiwal Gitarowy organizowany przez Lubuskie Towarzystwo Gitarowe.

Zapraszam Państwa do spędzenia czasu przy dźwiękach gitary. Jak co roku program festiwalu obejmuje różne kierunki stylistyczne w muzyce. Oprócz koncertów festiwalowych odbędą się otwarte warsztaty gitarowe, wykłady i lekcje mistrzowskie, które poprowadzą czołowi polscy pedagodzy. Impreza rozpocznie się dziś, czyli 5 maja w Krośnie Odrzańskim, w Sali Koncertowej PSM, gdzie odbędzie się recital gitarowy – wystąpi Daniel Egielman z Austrii, początek o godz. 18:00. Program tegorocznego festiwalu znajdziecie tutaj.

DG

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u